Foto

Financování

Je pro vás vlastní bydlení pouhým snem? Proměňte jej s námi ve skutečnost.
Pokud si nejste jistí, jestli dosáhnete na hypotéku v potřebné výši, nezoufejte. Naši specialisté jsou tu od toho, aby vám pomohli najít ten nejvýhodnější způsob financování.

Financování nového bydlení krok za krokem

Ikona

Získání hypotéky se aktuálně řídí novými pravidly. Ať už je to kvůli změně hypotečního zákona nebo rostoucí cenou nemovitostí vlivem koronavirové krize, ne každá rodina na hypoteční úvěr dosáhne.

Naši specialisté jsou tu ale od toho, aby vám pomohli. Společně probereme vaše finanční možnosti a pomůžeme vám najít cestu k vysněnému bydlení.

Výběr vašeho nového bytu

Projdetě si naši nabídku v kartě bytů a zvolte dispozici, která je vašemu srdci nejblíž. Nejste si s něčím jistí? Napište nám, rádi vám poradíme.

Rezervace bytu a příprava smluvní dokumentace

Vybrali jste? Výborně. Teď už nás jen kontaktujte a sdělte nám, pro který byt jste se rozhodli. My provedeme rezervaci a přichystáme potřebné dokumenty.

Výběr financující banky

Ani na hledání vhodné hypotéky nemusíte být sami. Porovnáme nabídky bankovních institucí a společně najdeme tu, která vám bude vyhovovat.

Kupní smlouva a převzetí bytu

Veškerou dokumentaci, včetně kupní smlouvy, připravíme za vás. Vy už se jen těšte, až se na jaře 2023 nastěhujete do svého nového domova.

Přepis listu vlastnictví v katastru nemovitostí

Převzali jste byt. Teď už zbývá jediné - přepsat vlastnictví v katastru nemovitostí. I s tím vám pomůžeme. Teď už je byt v rezidenci Anička jenom váš!

Hypoteční kalkulačka

Spočítejte si splátky svého bydlení.

Ikona
Výše úvěru
Úroková sazba
5,49
%Doba splácení

Kontaktujte nás

Vyplňte kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme.

Martin Nesládek

+420 777 114 302
prodej@rezidenceuanicky.cz

Kancelář projektu

Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha