Foto

Klidná lokalita
v dosahu velkoměsta

Úplná občanská vybavenost, skvělá dopravní obslužnost, klid a blízkost křivoklátské přírody hodinu cesty od Prahy. To je ideální místo pro život.

Na hranici města
a přírody

Královské město Rakovník je ideálním místem pro rodinný život.

Ať už jde o občanskou vybavenost, kdy nechybí nemocnice, sportovní i nákupní centra, nebo se jedná o sousedství Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko s nekonečnými možnostmi výletů do přírody. I díky dobré dopravní obslužnosti a blízkosti hlavního města je tato lokalita velmi atraktivní.

Za hodinu jízdy po dálnici se dostanete do Prahy. Cesta do Plzně vám zabere stejný čas. Vaše děti mohou jít do školy nebo sportovních center v Rakovníku pohodlně pěšky nebo využít MHD.

Pokud čekáte přírůstek do rodiny, určitě oceníte blízkost mateřské školky v ulici Průběžná, ta je od Aničky vzdálena jen několik minut chůze. Volba vzdělávacích institucí je na vás. Můžete vybírat ze tří základních škol a děti mohou následně pokračovat na gymnáziu Zikmunda Wintera nebo na Střední průmyslové škole Rakovník. Volný čas vašich ratolestí pomůžou vyplnit kroužky v místní lidušce (ZUŠ Rakovník) nebo některý z mnoha sportovních areálů. Nechybí ani krytý bazén, tenisové kurty nebo venkovní posilovny.

I zdravotní péči budete mít na dosah ruky. Ve městě najdete více než desítku zubních ordinací a několik praktických i ženských lékařů. Samozřejmostí je i pediatrie a hustá síť lékáren. Navíc, do plně vybavené Masarykovy nemocnice dojedete autem za pět minut!

A kam za nákupy? Rakovník disponuje rozsáhlou nákupní zónou Stop Shop, ve které najdete obchody od elektra po drogerii. Součástí zóny s prostorným parkovištěm je i hypermarket Kaufland. Malé obchůdky, pekárny, kavárny a restaurace v centru Rakovníka snad ani nespočítáme – je jich opravdu jako máku. Poslední záchranu v případě prázdné lednice vám pak poskytne hypermarket Albert, který je od Aničky necelých 300 metrů.

FotoIkona
FotoIkona
FotoIkona
FotoIkona
FotoIkona
FotoIkona
FotoIkona
FotoIkona
Ikona
Ikona

Dopravní
obslužnost

Do práce autem, do školy autobusem, do bazénu pěšky.

Lokalita v okolí Aničky je protkána hustou dopravní sítí. Ze svého parkovacího místa se do 10 minut napojíte na dálnici a do hodiny jste v Praze!

Hromadná doprava

2 min - zastávka autobusu směr Rakovník centrum, Praha

10 min - nádraží ČD

Dojezdové vzdálenosti

3 km / 2 min - Rakovník, centrum

10 km - sjezd na E48

60 km / 50 min - Praha

Občanská vybavenost

Klidné bydlení nemusí být izolované. V blízkosti Aničky najdete všechny výhody civilizace.

Ikona

Nákupy

Albert - 100 m

Billa - 1,6 km

Kaufland - 3 km

OC Stop Shop - 3 km

Zdravotní péče

Zubní ordinace - 650 m

Gynekologická ordinace - 1,6 km

Pediatr - 1,6 km

Nemocnice - 2,3 km

Školy

MŠ Průběžná - 600 m

ZŠ a ZUŠ Okružní - 900 m

Střední průmyslová škola - 1,6 km

Gymnázium Z. Wintera - 2,4 km

Kultura a sport

Aquapark - 2,3 km

Tenisové kurty - 1,9 km

Knihovna - 1,6 km

Muzeum T.G.M. - 1,9 km

Kontaktujte nás

Vyplňte kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme.

Martin Nesládek

+420 777 114 302
prodej@rezidenceuanicky.cz

Kancelář projektu

Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha